0

Konto obozowe, zbiórki i płatność za zlot

Czuwaj!

 

 1. Podaje zaktualizowane informacje dotyczące naszego konta obozowego. Wszystkie płatności można dokonywać na konto:
  57 1020 1026 0000 1002 0464 8921
  Odbiorca: 1 Beskidzka Drużyna HarcerzyTytuł: (Imię i Nazwisko) wpłata na obóz 1BDH 2024 (tu dodatkowo informacja o tym, że to pierwsza lub druga rata).

  WAŻNE! – To jest nieoficjalne konto wyjazdowe naszej drużyny. Jest inne niż zwykłe konto drużyny na które płacone są składki. To samo konto było używane podczas zbierania wpłat za ostatnie zimowisko.

  Pierwszą ratę należy wpłacić już do 26 czerwca. Drugą można wpłacić do 10 lipca (700 zł). W przypadku niedopełnienia tych terminów nic się nie stanie. Proszę nas tylko wcześniej poinformować. Można także wpłacić całość w dowolnie wybranym dniu. Dla nas im szybciej tym lepiej ze względu na to, że będziemy mieli więcej środków na ogarnięcie zakupów przedobozowych.

  Przypominam, że szacunkowy koszt obozu to 1400 zł.

  2. W najbliższą sobotę odbędą się zbiórki zastępów. Zastępowi powinni wysłać informacje do środy/czwartku.

  3. Przygody biwakowe – niestety dostaliśmy informację, że jednak nie możemy opłacić składki uczestnika biwaku (zlotu) bezpośrednio z konta naszej drużyny. Pierwszym zaskoczeniem był brak możliwości zapłacenia należności w gotówce (wcześnie zawsze było to umożliwione). Zostałem wprowadzony w błąd za co Państwa przepraszam.  Zarówno ja jak i Pastwo woleliby mieć te sytuację z głowy. Mimo wszystko z racji na to, że chciałbym szybko zamknąć temat dostałem taką propozycję rozwiązania zaistniałej sytuacji:

  Krok 1 – Każdej osobie, która wpłaciła pieniądze na biwak (zlot) na konto drużyny pieniądze zostaną zwrócone w ciągu najbliższych 7 dni.

  Krok 2 – Pieniądze te następnie będą musiały zostać wpłacone na oficjalne konto zlotu, które było wcześniej podawane.

  Konto zlotu:

  76 1020 1026 0000 1102 0477 9577

  Odbiorca: Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej ul. Litewska 11/13 00-589 Warszawa.

  Tytuł: ”Składka programowa na Zlot Aktywacja [Imię i nazwisko uczestnika]”.

  Za utrudnienia ponownie przepraszam.

Komentarze Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz