0

Najbliższe zbiórki oraz ważne aktualizację

Czuwaj,

w tym tygodniu spotykamy się w najbliższą sobotę o godzinie 9:15 przed restauracją „Wirtuozeria” na Błoniach. Należy zabrać ze sobą rzeczy do wybrudzenia oraz standardowy ekwipunek zbiórkowy. Będzie to ostatnia, zwykła zbiórka przed obozem na której planujemy zorganizować kilka większych atrakcji.

Zgody

Już na najbliższej zbiórce będzie można oddawać wydrukowane oraz podpisane zgody na uczestnictwo syna na obozie. Wszystkie zgody powinny trafić do kadry najpóźniej do 18.07.

Pliki do pobrania:

HAL-Zgoda

zgoda-COVID

Zbiórka 18.07

Już w następną sobotę 18.07 o godzinie 9:15 na ostatnim przystanku 8-ki  (w pobliżu kolei linowej na Szyndzielni) odbędzie się ważna zbiórka przedobozowa. Obowiązuje pełny ekwipunek, który zostanie zabrany na obóz. Będzie to ostatnia i niepowtarzalna okazja do sprawdzenia sprzętu na wędrówkę oraz jego weryfikacji przez kadrę drużyny. Dodatkowo przekażemy na niej najważniejsze informacje dotyczące bezpiecznego oraz sprawnego poruszania się po górach przy współpracy z Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Obecność na niej będzie bardzo istotna.

Wpłaty na obóz

Przypominamy również, że 06.07 minął termin uiszczania wpłat za obóz oraz wysyłania zgłoszeń. Jeżeli ktoś z Państwa nie zdążył jeszcze tego zrobić to gorąco do tego zachęcamy. Wszelkie szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce „Wyjazdy”.

 

W razie pytań proszę o kontakt.

Z wyrazami szacunku
pwd. Paweł Kanik HO

Komentarze Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz