0

Nowy rok harcerski – Informacje

Czuwaj!

 

Po wakacjach nasza drużyna powoli się rozkręca. Wrzesień jest jeszcze miesiącem w którym większość kadry znajduje się poza Bielskiem (z racji na studenckie wakacje). Mimo wszystko już od najbliższej soboty (16.09) odbywać się będą regularnie zbiórki zastępów. Szczegółowe informacje zostaną przekazane przez zastępowych do środy.

Poza tym informujemy, że w dniach od 7 do 8 października odbędzie się całodniowa zbiórka z nocowaniem (krótki biwak). Będzie ona w całości poświęcona zamykaniem oraz realizowaniem prób na stopnie harcerskie oraz sprawności. Tak więc do tego czasu jest jeszcze okazja, aby nadrobić obozowe zaległości. Podczas tego biwaku odbędzie się także oficjalne złożenie przyrzeczenia przez harcerzy, którym udało się zamknąć stopień młodzika na tegorocznym obozie. Na biwak zapraszamy także i te osoby, które jeszcze nie zaczęły realizować żadnego stopnia albo są w trakcie.

Przypominamy także, że tegoroczne składki można wpłacać przez nasz profil na portalu Patronite <KLIKNIJ TUTAJ> oraz bezpośrednio na konto drużyny: 87 1020 1026 0000 1702 0465 0463.

Składka wynosi nadal 30 zł/mc. Mimo wszystko zachęcamy także do wpłat nawet o 5 zł więcej w ramach wsparcia działalności naszej drużyny (oczywiście dobrowolnie). 

Odbiorca: 1 Beskidzka Drużyna Harcerzy
Tytuł: Imię i Nazwisko syna + Składka Programowa.

 

Do zobaczenia!

 

Komentarze Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz