0

Finanse, termin obozu i zbiórka

Czuwaj!

Poniżej wrzucam garść najnowszych informacji:

 

Obóz harcerski:

 

Udało nam się ustalić już konkretny termin obozu. Potrwa on od 12 do 31 lipca. Miejsca jeszcze cały czas szukamy. W tym roku jedziemy z całym hufcem więc potrzebujemy go dużo plus chcemy mieć także dostęp do jeziora. Aktualnie trwa akcja dzwonienia po różnego rodzaju nadleśnictwach. Do końca lutego powinniśmy już wiedzieć gdzie dokładnie jedziemy.

 

Zbiórka:

 

Już w najbliższą sobotę odbędzie się też zbiórka drużyny! W tym dniu spotykamy się o godzinie 9:30 przed naszą harcówką na Placu Opatrzności Bożej w Bielsku. Szczegóły niebawem. 

 

Finanse:

 

Zachęcamy także do wsparcia naszej drużyny w ramach akcji 1,5% :

✅KRS: 0000057720
✅Cel szczegółowy: GSL-077

Poza tym serdeczne zachęcam także do uregulowania składek na patronite drużyny:

https://patronite.pl/1bdh

Jeśli ktoś z Państwa miałby problem w obsłudze tego portalu to proszę mi dać znać (600 183 221). Będzie możliwość zapłacenia także przelewem tradycyjnym. W tym roku składka wynosi nadal 30 zł.

Zależy nam na tych składkach, ponieważ sami musimy uregulować należności w Okręgu. Nasza drużyna jest bardzo liczna a póki co mamy około 16 wpłacających. Co wiąże się z tym, że prawie nic póki co nie przechodzi bezpośrednio na konto drużyny tylko na bieżące składki „wyżej” (drużyna liczy ponad 40tu harcerzy). Zdajemy sobie z tego sprawę, że z pewnością mają Państwo o wiele ważniejsze wydatki niż składki. Mimo wszystko to właśnie głównie dzięki nim możemy działać a w tym roku planujemy zakup nowych namiotów na obóz (jest to ważne ponieważ te z magazynu mają ponad 20 lat plus na drużynę został tylko jeden sprawny i teraz każda jednostka załatwia swoje). Oczywiście będą po drodze jeszcze jakieś mniejsze akcję zarobkowe.

 

Dziękuję za wyrozumiałość. Poza tym jeśli ktoś z Państwa nie dostał dzisiaj SMSa odemnie to proszę mi dać znać (600 183 221). Być pominąłem kogoś przy przenoszeniu numerów na nowy telefon.

 

Do zobaczenia na zbiórkach!

pwd. Paweł Kanik HR

 

Komentarze Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz