0

Zbiórka 03.10, TDL oraz Zimowisko

Czuwaj!

 

Poniżej znajdują się najnowsze informacje:

 

Zbiórka 03.10

Już w najbliższą sobotę odbędzie się krótki kurs pierwszej pomocy dla całej drużyny. W tym dniu spotykamy się o godzinie 9:00 na przystanku autobusowym „Armii Krajowej Parking„, który znajduje się nieopodal hali sportowej pod Dębowcem. Obowiązuje ekwipunek zbiórkowy. Zbiórka skończy się około godziny 13/14. Miejsce może ulec zmianie ze względu na to, że ciągle trwają dokładne ustalenia z ratownikami GOPRu.

 

Zbiórka przed TDL:

Już w następną sobotę (10.10) odbędzie się duża zbiórka przedturniejowa na którą zapraszamy szczególnie wszystkich harcerzy, którzy jadą z nami na Turniej Drużyn Leśnych. Będzie to ostatnia okazja do sprawdzenia swoich umiejętności oraz nadrobienia ewentualnych zaległości. Zbiórka zakończy się około godziny 17/18. Obowiązuje ekwipunek zbiórkowy + 8 zł kieszonkowego (za tę składkę zakupimy składniki na posiłek, który zastępy same sobie przygotują po okiem kadry). Szczegóły już wkrótce.

 

Zimowisko 2021

Ze względu na to, że studiuje w innym województwie proponuję zorganizować zimowisko w terminie 02.01.2021 r. – 06.01.2021 r. tak jak to bywało przed laty. Jakie będą z tego korzyści? Będziemy mogli zorganizować wyjazd w prawdziwie klimatycznym i tańszym miejscu ze względu na to, że nie będziemy obciążeni tak licznymi wymogami formalistycznymi. Dodatkowo Państwo będą mogli zorganizować przez ferie zimowe inne wyjazdy. Niestety prawdopodobnie wyjazd w tym terminie będzie wiązał się ze zwolnieniem Państwa synów z dwóch dni szkolnych (jeśli szkoła nie zostawia tych dni wolnych). W związku z tym poniżej wklejam link do ankiety w wypadku gdyby komuś nie odpowiadał ten termin. Jeśli pojawią się liczne głosy sprzeciwu to zostaniemy przy pierwszym lub drugim tygodniu ferii (Ankieta: KLIKNIJ TUTAJ).

W razie pytań proszę o kontakt

pwd. Paweł Kanik HO

Komentarze Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz