0

Zbiórka drużyny oraz Turniej Drużyn Leśnych

Czuwaj! – W tym tygodniu odbędzie się ostatnia zbiórka przed Turniejem Drużyn Leśnych. Obecność na niej jest więc istotna. Spotykamy się w najbliższą sobotę o 9:00 na ostatnim przystanku jedynki (Cygański Las). Obowiązuje ekwipunek zbiórkowy!

Już 5.10 odbędzie się TURNIEJ DRUŻYN LEŚNYCH czyli jedno z najważniejszych wydarzeń z życia drużyny. Nasza drużyna zawalczy w tym roku o miano najlepszej drużyny na śląsku. Obecność i ogólnie wysoka frekwencja jest dla nas w tym dniu bardzo ważna. Turniej trwać będzie jeden dzień (bez nocowania) i odbędzie się w okolicach Bielska-Białej (Dokładne miejsce zostanie nam jeszcze podane).  Koszt całego turnieju to 30 zł od osoby.

Dodatkowo proszę, aby przed turniejem każdy harcerzy wyszył na rękawie mundurowym swoje sprawności (jest to jeden z wymogów kategoryzacyjnych). Nie muszą być to wszystkie sprawności jednak im więcej tym lepiej. Proszę również w miarę możliwości o skompletowanie pełnego umundurowania (zwracam zwłaszcza uwagę na czarne polary oraz czarne kurtki i buty nad kostkę).

Na turnieju pojawiamy się w mundurach (obowiązują krótkie spodenki chyba, że temperatura będzie niska. Proszę rodziców o dopilnowanie aby nikt się nie przeziębił) i wyczyszczonych butach. Warto zadbać w zastępach o harcerskie ABC. Dodatkowo poza mundurami zabieramy również szare koszulki (najlepiej polówki). Jeśli ktoś zabiera plecak to proszę aby był w kolorach stonowanych.

Mam nadzieje, że pojawimy się w jak najliczniejszym składzie .Wszystkie ręce na pokład! :)

Komentarze Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz