0

Zbiórka, turniej, zimowisko, składki oraz wigilijka

Czuwaj!

Już w najbliższą sobotę odbędą się pierwsze po wakacjach zbiórki zastępów. Będą one sprawdzeniem aktualnej kondycji drużyny więc proszę o poinformowanie zastępowych w przypadku, gdy ktoś nie będzie mógł na niej być. Szczegółowe informacje przekażą zastępowi.

 

TURNIEJ:

 

Turniej Drużyn Leśnych odbędzie się najprawdopodobniej 16.10 w formie całodniowej zbiórki lub 16.10 – 18.10 w formie biwaku. Będzie to najważniejsze wydarzenie w pracy rocznej drużyny więc proszę o zwrócenie szczególnej uwagi na ten termin. Dodatkowo przed turniejem 10.10 odbędzie się ważna zbiórka przygotowująca drużne na to wydarzenie.

 

ZIMOWISKO:

 

W tym roku zimowisko harcerskie odbędzie się w pierwszym lub drugim tygodniu ferii (w zależności od tego, który termin Państwu bardziej pasuje). Link do ankiety: Kliknij tutaj.

 

WIGILIJKA:

 

W tym roku wigilijka drużyny odbędzie się tradycyjnie w formie krótkiego biwaku. Planowany termin to 19/20.12 (piątek wieczorem/sobota).

 

SKŁADKI:

 

Przypominam również, że już od września można wpłacać pieniądze za składki. Po szczegóły kliknij tutaj.

 

Poniżej wklejam dla rodziców krótki kalendarz drużyny z wydarzeniami na najbliższy miesiąc :).

KLIKNIJ TUTAJ

Dodatkowo ponownie zapraszam wszystkich rodziców do naszej grupy na messengerze. Jest nas tam już ponad 21 i nadal czekamy na resztę :). Jak dołączyć? Po więcej informacji kliknij tutaj.

Komentarze Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz