0

Zbiórki 26.09.2020 r. + ważne informacje.

Czuwaj!

Ze względu na trwające do końca września akcje naborowe tym tygodniu w sobotę (26.09) zastępy spotykają się w następujących miejscach:

Arsenał + osoby po naborze, które były na swojej pierwszej zbiórce w sobotę w ubiegłym tygodniu (19.09), która odbywała się przed SP 1 – 9:00, Plac Żwirki i Wigury.

Wawer + Buki, Dynamit oraz osoby, które chciałby przyjść do nas pierwszy raz na zbiórkę9:00, Plac Opatrzności Bożej.

Obowiązuje ekwipunek zbiórkowy :)

 

TDL:

Przypominamy, że już 17.10 na śląsku odbędzie się Turniej Drużyn Leśnych na który gorąco zapraszamy wszystkich harcerzy. Będzie to największy sprawdzian w ciągu roku dla całej, naszej drużyny. Harcerze, którzy dopiero co wstąpili do naszej drużyny nie mają obowiązku na niego jechać. Jeśli jednak ktoś by bardzo chciał pomóc nam w walce o miano najlepszej drużyny leśnej na śląsku to obowiązkowo jet proszony o zakup podstawowego umundurowania (mundur, krótkie spodenki mundurowe, getry i wyłogi + rogatywka).

Dodatkowo informuje, że wszyscy harcerze z naszej drużyny, którzy posiadają jakiekolwiek sprawności proszeni są o wyszycie przed turniejem minimum 4 lub tyle ile mają. Przypominam również, że przed turniejem wato zakupić sobie czarny polar.

Wszystkie linki poprzez które można wejść na poszczególne strony i zamówić powyższe elementy umundurowania znajdą Państwo tutaj:

<KLIKNIJ TUTAJ>

W razie pytań proszę o kontakt :)

pwd. Paweł Kanik HO

Komentarze Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz