0

Zbiórka rowerowa 17.06, msza i wpłaty na obóz

Czuwaj!

  1. Najbliższa sobotnia zbiórka (17 czerwca) będzie rowerową zbiórką drużyny, która zakończy się ogniskiem. Początek o godzinie 9:00 pod kościołem Opatrzności w Białej. Wyprawa potrwa stosunkowo długo – przewidywany koniec zbiórki to 15:00 (choć dużo tu może zależeć od warunków na drodze itp.) również w tym samym miejscu. Jeżeli chodzi o ekwipunek to potrzebny będzie oczywiście rower, kask, butelka wody, dokumenty, coś do jedzenia na tyle godzin i odpowiedni ubiór (może w sobotę lekko padać).
  2. Jak co miesiąc zapraszamy na niedzielną mszę środowiska. Odbędzie się ona klasycznie o godzinie 16:00 w kościele w Aleksandrowicach.
  3. Wpłaty na obóz – 12.06 minęła data drugiej wpłaty na obóz, dziękujemy wszystkim, którzy wpłacili i przypominamy o nadrobieniu zaległości tym, którzy tego nie zrobili (wciąż brakuje ponad połowy wpłat).
  4. Dodatkowo już teraz zapraszamy na tzw. zbiórkę Ojciec-Syn, na której to dwuosobowe patrole (harcerz i ojciec/brat/wujek …) uczestniczą w grze terenowej (w planie: strzelanie z wiatrówki, wspinaczka i sporo innych „harcerskich” aktywności). Zbiorka ta odbędzie się za tydzień w sobotę (24.06), początek prawdopodobnie o godzinie 9:00, reszta szczegółów już za niedługo.

Komentarze Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz