0

Zbiórka z NOCOWANIEM 03 – 04.05, Obóz oraz FINANSE

Czuwaj!

 

  1. Już w najbliższy weekend odbędzie się zbiórka z nocowaniem. Potrwa ona od soboty do niedzieli. W ramach niej weźmiemy także udział w akcji sprzątania szlaków górskich oraz omówimy rzeczy organizacyjne związane z obozem. Będzie także możliwość przetestowania rzeczy obozowych.

W sobotę (3 czerwca) o godzinie 11:45 spotykamy się na przystanku Lipnik Granica. Następnie udamy się na Hrobaczą Łąkę, gdzie będziemy nocować. Koniec zbiórki w niedzielę o godzinie 12:30 w tym samym miejscu (o godzinie 11:30 udamy się wspólnie na msze).

Koszt noclegu to 35 złotych od osoby (nocujemy w schronisku oraz częściowo w namiotach).Obowiązuje ekwipunek biwakowy (kosmetyczka, mundur, karimata, śpiwór, rzeczy do przebrania, latarka, nóż) oraz worek na śmieci i ewentualnie rękawiczki (potrzebne do akcji sprzątania szlaku).

Dodatkowo bardzo proszę o przyniesienie na nasz wyjazd wszystkich namiotów drużyny, które mogą się u kogoś znajdować. Chcemy je zebrać przed obozem. Jeśli kogoś nie będzie to może komuś nasz namiot przekazać do dostarczenia na zbiórkę lub poinformować zastępowego. To samo tyczy się wszelkiego sprzętu pionierskiego.

 

  1. Przypominamy także o oddawaniu kart zgłoszeniowych na obóz. Komu nie udało się jeszcze ich dostarczyć do zastępowego lub kogoś z kadry to proszony jest o przyniesienie ich do skrzynki pocztowej w Domu Harcerza (Bystrzańska 57, Bielsko-Biała). Musimy je dostarczyć do najbliższego piątku a niestety termin ich oddawania minął już 28.05 :). W piątek około godziny 20:00 podjadę odebrać karty z wspomnianej skrzynki.
  2. Informujemy również, że od dziś wszelkie składki można wpłacać przez nasz profil na portalu Patronite <KLIKNIJ TUTAJ> oraz bezpośrednio na konto drużyny: 87 1020 1026 0000 1702 0465 0463.

    Odbiorca: 1 Beskidzka Drużyna Harcerzy
    Tytuł: Imię i Nazwisko syna + Składka Programowa.

 

W razie pytań proszę o kontakt :)

phm. Paweł Kanik HR

Komentarze Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz