0

Zebranie ONLINE 27.06.2023 r. – Podsumownie

Czuwaj!

 

Podsumowując informacje poruszone na ostatnim zebraniu:

1. Przypominamy o wypełnianiu karty uczestnika zlotu w Warszawie (kliknij tutaj). Prosimy o wysłanie jej skanu/wyraźnego zdjęcia na adres p.kanik@zhr.pl oraz w miarę możliwości o dostarczenie jej do Domu Harcerza w oryginale. Jeśli ktoś nie zdąży to będzie ją można jeszcze przynieść na obóz jednak bardzo zależy nam na oryginałach już teraz (ze względu na wymogi formalne). Prosimy o zrobienie tego najlepiej do piątku (30.06) do Domu Harcerza na ulicy Bustrzańskiej 57. Niestety takie są wymogi i po prostu musimy tego odgórnie dopilnować. W razie jakichś komplikacji proszę o kontakt.Dodatkowo koszt zlotu wyniesie +50 zł od uczestnika. Jest to dość okazyjna cena ponieważ na zlocie mamy zarówno zapewnione miejsce noclegowe jak i różnego rodzaju atrakcje.Wpłat proszę dokonywać na konto:
87 1020 1026 0000 1702 0465 0463.

Odbiorca: 1 Beskidzka Drużyna Harcerzy
Tytuł: Imię i Nazwisko syna + Wpłata na Zlot Powstania Warszawskiego

Wpłat prosimy dokonywać do 5 lipca. Z góry przepraszamy za te dodatkowe wymogi. Wynika to z tego, że pierwotnie mieliśmy odpuścić sobie zlot jednak ze względu na to, że udało nam się wszystkie rzeczy związane z obozem dopiąć wcześniej postanowiliśmy, że przedłużymy krótko nasz obóz i skorzystamy z okazji wzięcia udziału w tym ciekawym wydarzeniu. Zwłaszcza, że pojedziemy tam jako Grupa Rekonstrukcyjna.

2. Co do transportu na obóz:

– Zbiórka na wyjazd 12.07.2023 r. na Dworcu Głównym PKP w Bielsku-Białej już o godzinie 4:00. Wynika to z tego, że chcemy dotrzeć rano na miejsce obozowe i maksymalnie wykorzystać czas przeznaczony na pionierkę.

– Powrót 02.07 w godzinach wieczornych-nocnych.

– Powrót ekipy, która nie jedzie na zlot: jeszcze do ustalenia.

Ogólnie powrót jeszcze planujemy, zamawiamy bilety także niedługo pojawią się aktualizacje.

Kontakt do drużynowego 4BDH (dla osób, które nie jadą na zlot i wracają z nimi): 728 450 007 (Piotr Pietras).

 

Dodatkowo informuję, że zaktualizowaliśmy nieco rzeczy do zabrania na obóz :) – Można zerknąć na zakładkę wyjazdy i na samym dole są aktualizacje. Dodatkowo zachęcamy do skompletowania umundurowania przed obozem.

W razie pytań proszę o kontakt :)

phm. Paweł Kanik HR

Komentarze Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz