0

Zbiórka 02.12 oraz dokument Zimowiskowe

Czuwaj!

 

  1. Już w najbliższą sobotę (02.12) odbędzie się zbiórka drużyny. W tym dniu spotykamy się o godzinie 9:30 na Placu Chrobrego. Obowiązuje ekwipunek zbiórkowy (z uwzględnieniem zimnej pogody).  Na tę zbiórkę zapraszamy także wszystkich chętnych chłopaków z ostatnich naborów :)
  2. Przypominamy również o wysyłaniu na maila p.kanik@zhr.pl kart zgłoszeniowych na zimowisko. To ważne.  Fajnie jeśli uda się je pozbierać w wersji elektronicznej (zdjęcia) do właśnie tej zbiórki. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce wyjazdy na stronie drużyny (<KLIKNIJ TUTAJ>).
  3. Dziękujemy wszystkim rodzicom za ostatnio wpłacone składki. Niedługo pojawi się wspomniana tabelka z uwzględnieniem nazwisk oraz opłaconych miesięcy. Jeśli będą w niej jakieś nieścisłości (a najprawdopodobniej się takie zdarzą ze względu na to, że tabelka będzie dopiero tworzona i musimy zawrzeć w niej wszystkie wpłaty z ostatnich miesięcy) to proszę o kontakt do naszego skarbnika Staszka (tel. 665 766 773). Szczegółowe informacje o sposobie płatności znajdą Państwo w tym koście : <KLIKNIJ TUTAJ>.
  4. Na koniec przypominam o Wigilijce drużyny, która odbędzie się już 22 grudnia w schronisku na Szyndzielni. Warto zarezerwować sobie ten czas :). Szczegółowe informacje tutaj: <KLIKNIJ>.

 

 

Komentarze Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz